Fair Flowers Fair Plants

Myslete na životní prostředí - květiny pro trvale udržitelný rozvoj

Jako spotřebitel si můžete vědomě vybrat Fair Trade výroby. Většinou tento pojem známe v souvislosti s jídlem, ale i o rostlinách a květinách je dobré vědět zda jsou pěstovány odpovědným přístupem k přírodě. Naše společnost nedávno získala certifikát FFP (fair flower fair plants). Štítek FFP Vám dává záruku, že květiny jím označené splňují nejvyšší standardy. Mezi požadavky pro splnění podmínek patří otázky životního prostředí, hygieny, bezpečnosti  a podmínek pro personál.

 

Mezinárodní podpora Fair Flowers Fair Plants
Tyto květiny jsou pěstovány na celém světě a jsou k dispozici v několika zemích Evropy. Každá země má své vlastní pokyny. Mezinárodní organizace pro pěstitele a obchodníky, odbory, environmentální a lidskoprávní organizace také hrají důležitou roli při vytváření podmínek pro Fair Flowers Fair Plants a aktivně se podílí na dodržování a vývoji tohoto programu.

 
Zde si můžete ověřit, že naše společnost je součástí tohoto programu:
 
 
 

Jak najdu produkty se štítkem FFP?

Pokud jste v našem e-shopu, můžete produkty splňující FFP pomocí zadání "FFP" do vyhledávacího řádku. Tímto způsobem najdete všechny produkty, které jsou v souladu s FFP štítkem.

Vyhledání certifikovaných pěstitelů je možné pomocí zadání "MPs" do vyhledávacího řádku.

 

 


Stále ještě nejste naším zákazníkem?