Velkoobchod

Jsme velkoobchod květin a rostlin

Naše společnost Paauw & van Egmond sídlí v městečku Rijnsburg jen pár kroků od jedné z největších burz v Holandsku.

Nakupujeme každý den květiny v aukcích prostřednictvím nákupčích na třech hlavních květinových burzách v Nizozemsku: FloraHolland Aalsmeer, FloraHolland  Rijnsburg, FloraHolland Naaldwijk.

Jako jedna z mála společností tak nenakupujeme jen na jedné z hlavních burz a proto je šířka našeho sortimentu obrovská.

 


 

Přímo od pěstitelů k vám

Řezané květiny nakupujeme také přímo od zahraničních dodavatelů a předních holandských pěstitelů. Díky našim dlouholetým zkušenostem známe dobře svůj obor, což nám pomáhá dodávat našim zákazníkům ty nejčerstvější květiny jen několik hodin po tom, co je nakoupíme od pěstitele.

V České Republice můžete námi nakoupené květiny objednávat pohodlně v našem e-shopu nebo mobilní aplikaci, kde prodáváme široký sortiment květin, které jsou aktualizovány každý den naším nákupním týmem. Vámi objednané květiny online si následně vyzvednete na našem výdejním místě Praha - Žižkov. Toto výdejní místo je velmi dobře dostupné i pro zákazníky mimo Prahu.


 

Proč nakupovat právě u nás?

Objednávání květin je v našem velkoobchodě velmi jednoduché díky tomu, že vše snadno objednáte v e-shopu, který je otevřený 24hodin denně, 7 dní v týdnu. Vše si vyberete z pohodlí domova, kanceláře nebo díky mobilní aplikaci i kdekoliv na cestách s přístupem na internet. Naší doménou je rozmanitost sortimentu květin i exotických květů, vysoká obrátkovost zboží na velkoskladu a dobrý poměr cena / výkon.

Jak začít nakupovat?

Pokud si nejprve chcete prohlédnout naši aktuální nabídku květin online ještě před tím než se registrujete, tak stačí abyste vyplnili Váš email v tomto formuláři, na který Vám zašleme přihlašovací údaje do zkušebního e-shopu.

Registrace nového zákazníka

Jestliže se chcete rovnou registrovat kontaktujte nás pomocí této stránky nebo na emailu cz@paauwenvanegmond.nl. K registraci budeme potřebovat tyto údaje:

Jméno a příjmení

E-mail a telefon

Název společnosti

IČ nebo DIČ

Adresa společnosti

Jste plátce/ neplátce DPH?

Po úspěšné registraci Vám zašleme přihlašovací údaje, kterými se můžete již přihlásit zde a provést první objednávku květin. Pokud budete potřebovat s 1. objednávkou pomoci, tak jsme Vám k dispozici a případně zaškolíme i Vaše zaměstnance.


 

 

 


Stále ještě nejste naším zákazníkem?